· אדמה ושמים הערכים שמובילים אותנו ·

כשאהבה פוגשת דרך
אדמה ושמים עוסקת בגיזום עצים בשטח העירוני, מה שבעצם אומר שאנחנו בתהליך מתמיד של איזון בין האדם לטבע. אנו אוהבים עצים ורואים חובה עצומה לשמור עליהם ולטפח אותם.

לעצים מסביבנו יש תרומה גדולה. הם מייצרים עבורנו חמצן, ממתנים את הטמפרטורות, חוסמים רעשים סביבתיים, שוברים את הרוח החזקה, וכמובן מייצרים נוף קסום ומרגיע מעל ראשינו.
אדמה ושמים רואה ערך בטיפוח העצים בסביבה שלנו. כמובן שביחד עם העצים, חיים באותה סביבה גם האנשים ויש צורך שהעצים מסביבנו יהיו חלק הרמוני במרחב העירוני.

בטיחות
יש להסיר ענפים יבשים או סדוקים על מנת שלא יפלו על עוברים ושבים במפתיע.
כאשר העצים גדלים, יש צורך להתייחס לתשתיות השונות כגון עמודי תאורה, כבישים,קווי חשמל וכדומה. את תקינות העצים אנו ממשיכים לבדוק אחת לשנה, ומטפלים שוב לפי הצורך.

אדמה ושמים מקפידה על עבודה בטוחה, בהתאם לתקני הבטיחות של מדינת ישראל והיא בעלת כל התעודות והביטוחים הנחוצים לביצוע עבודות גובה מסוג זה. בין לקוחותינו נמצאים ישובים, עיריות, מוסדות והמון לקוחות פרטיים.

תשתית
באדמה ושמים אנחנו שמים דגש על הרמה הבטיחותית והרמה התשתיתית.
ראשית, יש חשיבות לשתילה נכונה של סוג העץ, במרווחים נכונים, תוך התייחסות לכל התשתיות מסביב. התייחסות נכונה לשורשים עוד בשלב התכנון, תמנע פגיעה עתידית במדרכות ובצינורות הביוב.

בהמשך חשוב לגזום את העץ הצעיר כך שיצמח נכון מחד ויותאם לתנאי הסביבה מאידך.
גיזום זה הוא החשוב ביותר, והוא יקבע כיצד ייראה שלד העץ אשר ממנו יגדלו כל ענפי העץ בעתיד.

גיזום נכון של העצים הצעירים יחסוך כסף רב בהמשך הדרך.

כאשר העצים מגיעים לגודל בינוני, חשוב לגזום את העצים כך שמשקלם הרב יהיה פרוס נכון באופן כזה שהרוח תוכל לעבור דרך הענפים, וענפים קטנים ובינוניים לא יקרסו.

אדמה ושמיים, מקצוענות בשירות גבוה

אדמה ושמיים, מקצוענות בשירות גבוה

חברת אדמה ושמיים עוסקת בגיזום וכריתת עצים למעלה מעשר שנים ומשרתת לקוחות פרטיים, מוסדות, וישובים בכל רחבי הארץ. החברה מנוהלת על ידי גוזם מומחה מטעם משרד החקלאות בעל ניסיון של שנים רבות בביצוע עבודות גיזום בגובה.

בין אם מדובר בעץ בגינה הפרטית שענפיו גולשים לחצר השכנים או בפרויקט מורכב הכולל טיפול בשטחים פתוחים עבור מועצות מקומיות, הצוות שלנו ישמח ללוות אתכם בכל שלבי הפרויקט מהוצאת האישורים הנחוצים והתיאום עם הרשויות ועד לסיום העבודה לשביעות רצונכם.

הידע והניסיון שצברנו משך שנים מאפשרים לנו להעניק לכם שירות מקצועי אמין ומהיר תוך מתן דגש על בטיחות, צמיחה בריאה ואסתטיקה.

עבודת הגיזום מבוצעת בגובה ומשולבת עם מנופים, סנפלינג וציוד צמ"ה. עבודה מסוג זה דורשת ידע מקצועי רב ברמה הבטיחותית וברמה הבוטנית, ולכן אנו מקפידים כי העבודה תתבצע על ידי אנשי מקצוע בעלי אישורים וביטוחים מתאמים.

חברתנו עובדת בשיתוף פעולה עם טובי המומחים בארץ ומבצעת עבודות עבור ערים, ישובים, מוסדות ולקוחות פרטיים.

נשמח לעמוד לשירותכם
בכל שאלה ובקשה:

050-340-50-60

· ביטוחים ותעודות מקצועיות ·

· בין לקוחותינו ·

סגירת תפריט